Ana sayfa Haberler

Pekin'de Dahongmen Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında 23 Kasım 2017'de Çin Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Birliği'nin ev sahipliğinde Pekin'de 2. "Girişimci Çin" Yıllık Güzellik Forumu ve "Wings of Phoenix" Ödülleri Gala düzenlendi.

Sertifika
Çin Guangzhou Wenshen Cosmetics Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Guangzhou Wenshen Cosmetics Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Sevgili Annie, hizmetiniz için teşekkür etmek istedim, çok hızlı bir şekilde parselimi aldım. İyi günler dilerim! Lisa

—— Lisa

Bütün hisse senetlerinin burada ve mükemmel durumda olduğunu söylemekten çok mutluyum. Çok mutluyuz

—— Jennifer

Tüm ürünü aldım, bu bıçak çok iyi, onlar bana gönderilen diğer tüm firmaların en iyisi.

—— Stefan

Sen gerçekten NO.1'sin, son beş yılda bize çok yardımcı oldun. Çok teşekkürler Annie.

—— Linda

Hey, Annie Sen pigmentler süper, müşterinin saçı yok, rengi çok hoş görünüyor. Bayan çok mutlu, diye bağırdı. Daha fazlasını alacağım.

—— Maira

Merhaba, Annie Anestezi seviyorum. Ny müşterilerinden her zaman mükemmel geri dönüşler alıyorum. Bu benim favorim! Çok teşekkür ederim.

—— Taylor

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Pekin'de Dahongmen Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında 23 Kasım 2017'de Çin Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Birliği'nin ev sahipliğinde Pekin'de 2. "Girişimci Çin" Yıllık Güzellik Forumu ve "Wings of Phoenix" Ödülleri Gala düzenlendi.
hakkında en son şirket haberleri Pekin'de Dahongmen Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında 23 Kasım 2017'de Çin Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Birliği'nin ev sahipliğinde Pekin'de 2. "Girişimci Çin" Yıllık Güzellik Forumu ve "Wings of Phoenix" Ödülleri Gala düzenlendi.
Bu konferansın temasının "Güzelliği keşfet, güzelliği yarat, güzelliği paylaş" olduğu bildirildi. Gelişmiş endüstrileri onurlandırmayı, ünlüler yaratmayı ve pozitif enerjiyi paylaşmayı hedefliyor.

Konferansta Liu Xuemin, Çin Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Birliğinin şubesinin geçen yıl kuruluşundan bu yana hızla geliştiğini söyledi. Çin'de Mesleki Eğitim Geliştirme konusundaki ilk Forum'dan mesleki eğitim materyallerinin hazırlanmasına ve yetenek değerlendirme istasyonunun uygulanmasına geçildiğinde sıçrama yapılmıştır. Geliştirme hızı, endüstri derneklerinin büyük çoğunluğunun ötesine geçiyor. Güzellik endüstrisi öncüsüdür.

Buna ek olarak, konferansa katılan girişimcilerin temsilcileri, ayrıca ilgili işletmelerin raporlarını ve analizlerini yayınladı ve dövme öğretimine yönelik ders kitaplarının hazırlanması, kuaför malzemeleri yazımı ve dövme öğretimine ilişkin başlatma töreni düzenledi. Çin Vokasyon Mesleki Eğitim materyalleri.

Birlik liderleri konuşması: Çin Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Derneği Güzellik Endüstrisi Başkan Yardımcısı - Lu Haijun, sırasıyla bir konuşma yaptı.

Akşam, kırmızı halı podyumları resmi olarak "İlk Rüzgar Kanatlarının" Çin Güzellik Yıldız Ödülleri Gala'sının açılışında öncülük etti. Ödül akşam yemeğinde konuklar Genel Sekreter eski Yardım Sekreteri General Liu Laiyun ve Merkezi Güvenlik Bürosu eski genel müdür yardımcısı General Gong Guangxin ve güzellik endüstrisinin yüzlerce mükemmel temsilcisi katıldı.

Bir düzine ödülle geçmiş başarılarını teyit ettiler, ancak gelecekte sanayiye daha fazla katkıda bulunmalarını bekliyorlar!

Pub Zaman : 2017-12-28 17:37:40 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Guangzhou Wenshen Cosmetics Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Annie Liang

Tel: +86 15876283855

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)