products

Yumuşak Dövme Aksesuarları 4 Katmanlı KN95 Solunum Maskeleri CE Sertifikası

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong
Marka adı: Weshen
Sertifika: CE
Model numarası:
Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: 90$-100$
Ambalaj bilgileri:
Teslim süresi: 5-15days
Ödeme koşulları:
Yetenek temini: Her hafta 100000 adet
Detay Bilgi
Ürün adı: Kn95 Maskesi Model numarası.: QT457-2
Katman: 4 Katman Malzeme: Dokumasız
renk: Beyaz fuction: grip / anti somke / toz önleme
özellik: Tek kullanımlık, yumuşak, uygun, antibakteriyel paketleme: 50 adet / kutu
sertifika: CE ağırlık: 15G Hakkında
Dıştaki kutu: ingilizce
Vurgulamak:

dövme mürekkep bardak tutucu

,

kalıcı makyaj aksesuarları


Ürün Açıklaması

Sıcak Satış Ürünleri KN95 Solunum Maskeleri Tek Kullanımlık Maskeler KN95 CE Sertifikası

 

Descripition:

[KN95]Effectively protect you from virus. [KN95] Sizi virüslerden etkili bir şekilde koruyun. It is not recommended for patients with cardiovascular disease due to its high Yüksek olması nedeniyle kardiyovasküler hastalığı olan hastalar için önerilmez
tightness. gerginlik. [Anti-fog]With a concealed plastic nose built in hidden cartilage bridge, can be adjusted to avoid voids and reduce the inhalation of harmful substances. [Anti-sis] Gizli kıkırdak köprüsünde inşa edilmiş gizli bir plastik burunlu, boşlukları önlemek ve zararlı maddelerin solunmasını azaltmak için ayarlanabilir. [High filtration]The inner layer of activated carbon can filter harmful gases or odors.[Comfort]Elastic ear-loops with no pressure to the ears. [Yüksek filtrasyon] Aktif karbonun iç tabakası zararlı gazları veya kokuları filtreleyebilir. [Konfor] Kulaklara baskı yapmadan elastik kulak halkaları. high-quality fabric to reduce skin irritation. cilt tahrişini azaltmak için yüksek kaliteli kumaş. [Floding]Folding thinsection, lightweight and easy to [Floding] Katlanır ince, hafif ve kolay

 

Ürün adı KN95mask
Model numarası. QT457-2
Katman 4 katman
Malzeme dokunmamış
Renk Beyaz
fuction grip / anti somke / toz önleme
özellik Tek kullanımlık, yumuşak, uygun, antibakteriyel
Paketleme 50 adet / kutu
Nakliye EMS / DHL / FedEx / TNT
Ödeme Western Union, L / C, T / T, MoneyGram

 

Yumuşak Dövme Aksesuarları 4 Katmanlı KN95 Solunum Maskeleri CE Sertifikası 0

Yumuşak Dövme Aksesuarları 4 Katmanlı KN95 Solunum Maskeleri CE Sertifikası 1Yumuşak Dövme Aksesuarları 4 Katmanlı KN95 Solunum Maskeleri CE Sertifikası 2Yumuşak Dövme Aksesuarları 4 Katmanlı KN95 Solunum Maskeleri CE Sertifikası 3Yumuşak Dövme Aksesuarları 4 Katmanlı KN95 Solunum Maskeleri CE Sertifikası 4Yumuşak Dövme Aksesuarları 4 Katmanlı KN95 Solunum Maskeleri CE Sertifikası 5Yumuşak Dövme Aksesuarları 4 Katmanlı KN95 Solunum Maskeleri CE Sertifikası 6

KN95 ve N95 arasındaki fark nedir?

N-95 mask actually is a kind of respirator, a kind of respiratory protection equipment, which is designed to fit the face more tightly than the ordinary mask, and can filter the particles in the air very effectively. 95 maske aslında yüze normal maskeden daha sıkı uyacak şekilde tasarlanmış ve havadaki parçacıkları çok etkili bir şekilde filtreleyebilen bir tür solunum cihazı, bir tür solunum koruma ekipmanıdır. The character "N" indicates that it can be used to protect non-oil suspended particles; "N" karakteri, yağda asılı olmayan partikülleri korumak için kullanılabileceğini belirtir; 95 means that the filtration efficiency is greater than or equal to 95%, indicating that after careful testing, this respirator can block at least 95% of very small (0.3 micron level) test particles. 95, filtrasyon verimliliğinin% 95'e eşit veya daha yüksek olduğu anlamına gelir, bu da dikkatli bir testten sonra, bu solunum cihazının çok küçük (0.3 mikron seviyesi) test parçacıklarının en az% 95'ini engelleyebileceğini gösterir.

Tasarım gereği, kullanıcının kendi koruyucu yeteneğine (yüksekten düşüğe) göre sıralanırsa: N95 maskeleri> cerrahi maskeler> sıradan tıbbi maskeler, sıradan pamuk maskeleri.

 

 

KN95 is an industry-standard and means that the mask provides the intended effectiveness of filtering 95 percent of particles with a mass median diameter of 0.3 micrometers. KN95 endüstri standardıdır ve maskenin, kütle medyan çapı 0.3 mikrometre olan partiküllerin yüzde 95'ini filtrelemenin amaçlanan etkinliğini sağladığı anlamına gelir. Therefore, our mask can protect you well from PM10, PM2. Bu nedenle, maskemiz sizi PM10, PM2'den iyi koruyabilir. 5, and even smaller particles. 5 ve hatta daha küçük parçacıklar. The Airinum Urban Air Mask can protect you from pollen. Airinum Urban Air Mask sizi polenden koruyabilir.

 

If worn correctly, the N95`s filtering ability is better than the ordinary mask and medical mask. Doğru giyilirse, N95'in filtreleme yeteneği sıradan maske ve tıbbi maskeden daha iyidir. However, even if worn in full compliance ,100 per cent of the risk of infection or death can not be eliminated. Bununla birlikte, tam uyum içinde giyilse bile, enfeksiyon veya ölüm riskinin yüzde 100'ü ortadan kaldırılamaz.

 

KN95, Çin GB2626-2006 Standardında belirtilen seviyelerden biridir.

 

N95, 42 CFR 84'te belirtilen kalitelerden biridir.

 

Bu iki seviyenin teknik gereksinimleri ve test yöntemleri temelde aynıdır.

 

filtreleme verimliliği ilgili standartta% 95'e ulaşmıştır.

 

 

 

Bir KN95 maskesi ne kadar süre kullanılabilir?

 

Günümüzde, DSÖ de dahil olmak üzere yurtdışında N95 maskelerinin en iyi aşınma süresi hakkında net bir sonuç yoktur ve Çin'de maskelerin kullanım süresi hakkında ilgili bir düzenleme yoktur.

 

Some researchers have studied the protective efficiency and wearing time of N95 medical masks. Bazı araştırmacılar N95 tıbbi maskelerinin koruyucu etkinliği ve aşınma süresini inceledi. The results show that the filtration efficiency remains above 95% N95 wearing the masks for 2 days, and the respiratory resistance changes little, and the filtration efficiency decreases to 94.7% for 3 days. Sonuçlar, 2 gün boyunca maske takan filtrasyon etkinliğinin% 95 N95'in üzerinde kaldığını ve solunum direncinin çok az değiştiğini ve filtrasyon etkinliğinin 3 gün boyunca% 94.7'ye düştüğünü göstermektedir.

 

 

Servisimiz
We can provide OEM & ODM service and offer most reasonable agent prices & excellent after sales service. Biz OEM ve ODM hizmeti sağlayabilir ve en makul ajan fiyatları ve mükemmel satış sonrası hizmeti sunuyoruz. Welcome to browse our website and visit our factory. Web sitemize göz atın ve fabrikamızı ziyaret edin.

1. en iyi kalite, kısa teslim süresi ile en iyi fiyat.
2. kalitemizi test etmek istiyorsanız, sizinle küçük bir hacimde bile sözleşme imzalayabiliriz.
3. sadece mevcut tasarım üretmek değil, aynı zamanda sizin için "OEM".
4. tüm ürünlerimiz Avrupa ve Amerika'da test gereksinimlerini karşılayabilir.
 

paketleyin:

1. Biz DHL ile uzun vadeli iş var, TNT, FedEX, rekabetçi nakliye fiyat sağlanabilir.

2. fabrikamızda üretmek ve ambalaj, hızlı sevkiyat ve uygun paketleme servisi mevcuttur

3. kapıdan kapıya hizmet ile Parsel Teslimat, yük hazırlanan ve istediğiniz gibi toplanan

4. sağlayacaktır DHL, TNT, FedEX takip numarası nakliye sonra ve parsel durumu için haberdar.

 

Sipariş vermek isterseniz, bu şekilde yapabilirsiniz:

1) Web sitemizden beğendiğiniz modelleri seçin ve fiyat, ebat, malzeme ve minimum sipariş miktarı gibi bilgileri bizimle teyit edin.

2) Model numaralarını ve miktarınızı e-posta ile bize bildirin ve bize gönderi maliyetlerini sorun.

3) T / T, Paypal, Western Union veya MoneyGram ile ödemenizi bize gönderin.

4) Teslim süresi içinde size DHL, EMS, UPS, hava kargo veya deniz taşımacılığı ile mal göndereceğiz.

 

SSS:

 

1. Q: ADEDI hakkında Ne?

A: Biz 10 parça gibi küçük sipariş kabul edebilir, ama daha fazla sipariş, daha fazla indirim alacak.

 

2. Q: teslim süresi hakkında Ne?

A: Teslim süresi 3-7 iş günü içinde aldıktan sonra stok ile ödeme.

 

3. Q: OEM / ODM hizmeti kabul edebilir?

A: Biz örnek olarak tüm kalıcı makyaj mal tasarlayabilirsiniz, biz meslek tasarım ekibi ve kendi fabrika var, OEM ve ODM siparişleri son derece açıktır.

 

4. Q: rekabetçi fiyat sunabilir?

A : Our company specializes in producing and selling high quality permanent makeup ( tattoo ) products with factory price. A: firmamız üretim ve satış konusunda uzmanlaşmış yüksek kalite kalıcı makyaj (dövme) ürünleri ile fabrika fiyat. We hope to develop a win-win situation with our customers. Müşterilerimizle bir kazan-kazan durumu geliştirmeyi umuyoruz.

 

5. Q: ödeme hakkında Ne?

A: Ödeme Koşulları: T / T, Western Union, PayPal, Money Gram, Nakit.

 

6. Q: ürünleri sağlığa zararlı Yapmak?

A: Tüm kalıcı makyaj veya dövme malları ECO malzemeden yapılır ve sağlık ve çevre için daha az sıkıntı vardır.

 

7. Q: kalite sorunları olan ürün, ne yapmalıyım?

A: sen bize malları iade ve biz size yeni bir göndereceğiz!

İletişim bilgileri
Lusia

Telefon numarası : +8615902022508

Naber : +8615876283855